Jump to content

Sveiki atvyke į GRONKE.EU tinklapį

Jei dar nesate užsiregistravęs puiki proga tą padaryti.

Ieškome prižiūrėtojų jei tu atsakingas ir motyvuotas, stok į mūsų komandos gretas!
3XTR3M

3XTR3M į prižiurėtojus

Recommended Posts

• Jūsų tikrasis vardas Martynas
  • Jūsų nick žaidime 3xtr3m
  • Amžius 15 (manau mažas skirtumas ar 15 ar 16, išimti galima padaryt manau)
  • Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit. skype - martisdeaglaz
  • STEAM or NONSTEAM Steam
  • Kiek laiko žaidžiate cs - 5 metus 4 mėnesius ir 9 dienas.
  • Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Ilgai, esu aktyvus žmogus, praleidžiu žaidimams 4-5 h į dieną.
  • Patirtis administruojant Nėra maža patirtis išmanau administratoriaus komandas (amxmodmenu, amx_gag. amx_ban amx_map, amx_unban, amx_ungag, amx_ss) jei ko nepaminėjau tai užmiršau tiesiog.
  • Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas - Prižiurėtojas turi prižiurėti serveri, bausti žmones kurie verti bausmės, neklauso čytina įžeidinėja bei daro tai ko ne derėtu daryt.
  • Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Žaidėju, mažiau čyteriu, įdėju nuo kurių serveris toliau tobulės, ir sieks aukštumų.
  • Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Na esu aktyvus, draugiškas, bendraujantis kai reikia galiu būti labai griežtas bei piktas.
  • Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Jei sudėjus kai atsidarė serveris ir nuo dabar tai apie 2 savaites su nauju nicku tik 1 diena, esu ankščiau buvęs prižiurėtoju bet sekėsi labai blogai, bandysiu pasitaisyt jei tik šansas bus suteiktas.
  • (Anketa skurdi galėjau tikrai geriau, bet niekas nešovė į galvą, gal reikėjo daugiau pagalvot, bet šį kart tiek bus)

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.