Jump to content
GRONKE.EU
Piciotas`

Piciotas Ciortas į prižiūrėtojus.

Recommended Posts

 • Jūsų tikrasis vardas Edvinas
  : EdvinasJūsų nick žaidime: Piciotas Ciortas
 • Amžius: 17
 • Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit: Discord ID - Edvūzas`#0307
 • STEAM or NONSTEAM Kolkas NONSTEAM. Bet už pora savaičių turėsiu steamą.
 • Kiek laiko žaidžiate cs: Žaidžiu pačiame gronke projekte į dieną po 3-5h.
 • Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Tiek kiek reiks tiek praleisiu. Galiu liuosiai 5 valandas. Nes namuose užsiėmimų neturiu, tai praleidžiu laiką prie kompiurerio. Kilus reikalui galiu ir daug ilgiau.
 • Patirtis administruojant Esu keliuose serveriuose buvęs serverio moderatoriumi, žinau bei moku visas komandas. Puikiai išmanau tokias pareigas.
 • Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas Na visų pirma prižiūrėtojas turi būti pasitikintis savimi bei gerai išmanantis savo darbą. Prižiūrėtojas turi prižiūrėti projektą nuo kenkėjų/čyterių/žmonių kurie nori pakenkti. Turi juos baninti, ar kitaip tramdyti. Turi mokėti visas komandas, būti pasiruošęs, ir turi būti susipažinęs su tokiu darbu. Turi būti žinantis kad tai skirs didelę dalį jo dienos laiko, tad tiems kurie laiko neturi vertėtų nepildyti. Turi būti subrendęs, ne vaikas turiu omenyje. Sakau kad turi būti subrendęs todėl, kad nedeliotų free banų ir nedarytų panašių nesąmonių.
 • Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Įnešiu savo sąžiningumą bei patirtį, savo griežtumą bei susikoncentravimą į vieną darbą. Įnešiu kiekvienos dienos užtikrintą darbą, nes kadangi esu labai aktyvus ir prižiūrėsiu serverį, tad prižiūrėsiu jį labai užtikrintai, bei bausiu už bet kokį nusižengimą, na aišku proto ribose.
 • Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Klausiate kodėl būtent mane? Atsakymas toks pats paprastas kaip ir klausimas. Ogi todėl nes esu subrendęs savimi pasitikintis daug patirties turintis bei motyvacijos žmogus. Esu komunikabilus ir į nieką nežiūrių pro pirštus, žinau savo vietą, esu protingas. Nemėgstu meluoti, bei kenkti kitiems. Labiau patinka daryti tvarką, bei prižiūrėti serverio žaidėjus, manau būčiau geras bei griežtas prižiūrėtojas.
 • Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Jau apie 2-3 savaites.

 • Sėkmės kitiems - Pagarbiai PICIOTAS.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 Valandą, 3XTR3M said:

Prieš! įrodymai dėl ko prieš - https://www30.zippyshare.com/v/rlPeBMAk/file.html 

Vyr.prižiurėtojai ar savininkas pažiurėkit demo prieš imdami į prižiurėtojus, nemanau kad toks žmogus turėtu būt prižiurėtoju. (Žiurėti iki galo! demo trumpas)

Sveikas, kiek matau demo pats ižeidinėji žaidėja, plius jei tu galvoji kad jis wh tai būtu tiesiog nelogiška, kadangi jis girdejo kaip nubėgai, tiek yra common sence dalykas.
O dėl anketos: ji man visai patiko žmogus esi ganetinai geras mėgstantis padėti, sėkmės. AŠ UŽ!!!!!

 • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
3 valandas prieš , Malborke said:

Sveikas, kiek matau demo pats ižeidinėji žaidėja, plius jei tu galvoji kad jis wh tai būtu tiesiog nelogiška, kadangi jis girdejo kaip nubėgai, tiek yra common sence dalykas.
O dėl anketos: ji man visai patiko žmogus esi ganetinai geras mėgstantis padėti, sėkmės. AŠ UŽ!!!!!

Aš nei nesakiau kad jis wh tuo labiau negalvojau, kaip aš galiu žmogu vadint wh, kuris vos pataiko į stovintį taikinį, bei prižiurėtojus renki ne tu ir nesvarbu kad aš pats įžeidinėjau, jis nori būt prižiurėtoju jis ir turi iki to laiko elgtis adekvačiai, jei taip nėra, reiškias žmogus yra silpnų nervų ir jį labai lengva sunervint

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

×