Jump to content
GRONKE.EU

3XTR3M

Narys
 • Turinio skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Žiūrėsim ko būs vertas

Apie 3XTR3M

 • Rank
  Naujokas
 1. Aš nei nesakiau kad jis wh tuo labiau negalvojau, kaip aš galiu žmogu vadint wh, kuris vos pataiko į stovintį taikinį, bei prižiurėtojus renki ne tu ir nesvarbu kad aš pats įžeidinėjau, jis nori būt prižiurėtoju jis ir turi iki to laiko elgtis adekvačiai, jei taip nėra, reiškias žmogus yra silpnų nervų ir jį labai lengva sunervint
 2. Jūsų tikrasis vardas Martynas Jūsų nick žaidime 3xtr3m Amžius 15 (manau mažas skirtumas ar 15 ar 16, išimti galima padaryt manau) Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit. skype - martisdeaglaz STEAM or NONSTEAM Steam Kiek laiko žaidžiate cs - 5 metus 4 mėnesius ir 9 dienas. Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Ilgai, esu aktyvus žmogus, praleidžiu žaidimams 4-5 h į dieną. Patirtis administruojant Nėra maža patirtis išmanau administratoriaus komandas (amxmodmenu, amx_gag. amx_ban amx_map, amx_unban, amx_ungag, amx_ss) jei ko nepaminėjau tai užmiršau tiesiog. Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas - Prižiurėtojas turi prižiurėti serveri, bausti žmones kurie verti bausmės, neklauso čytina įžeidinėja bei daro tai ko ne derėtu daryt. Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Žaidėju, mažiau čyteriu, įdėju nuo kurių serveris toliau tobulės, ir sieks aukštumų. Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Na esu aktyvus, draugiškas, bendraujantis kai reikia galiu būti labai griežtas bei piktas. Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Jei sudėjus kai atsidarė serveris ir nuo dabar tai apie 2 savaites su nauju nicku tik 1 diena, esu ankščiau buvęs prižiurėtoju bet sekėsi labai blogai, bandysiu pasitaisyt jei tik šansas bus suteiktas. (Anketa skurdi galėjau tikrai geriau, bet niekas nešovė į galvą, gal reikėjo daugiau pagalvot, bet šį kart tiek bus)
 3. Canadia į Prižiūrėtojus.

  Už, ramus serveryje padedantis bei geras šaulys.
 4. *Gox* Į Prižiūrėtojus.

  Už serveryje esu naujokas, bet tu man iškart patikai, neįžeidinėji nesikeiki ir esi ramus serveryje.
 5. Prieš! įrodymai dėl ko prieš - https://www30.zippyshare.com/v/rlPeBMAk/file.html Vyr.prižiurėtojai ar savininkas pažiurėkit demo prieš imdami į prižiurėtojus, nemanau kad toks žmogus turėtu būt prižiurėtoju. (Žiurėti iki galo! demo trumpas)
×