Jump to content
GRONKE.EU

Malborke

Prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  3

Malborke last won the day on August 20

Malborke had the most liked content!

Reputacija

17 Šaunuolis

1 sekėjas

Apie Malborke

 • Rank
  Pastovus

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

79 profilio peržiūros
 1. Rinkimai į Prižiurėtojus

  Si karta busiu pries, nes asmuo tik pradejo zaisti projekte, praleisk bent 2 savaites
 2. juodoji magija i priziuretojus

  Manyciau reiketu ilgesni laika pazaisti serveryje tau, apsiprasti ir pan.
 3. REPORT ANKETA/ŠABLONAS Pagal šią anketą pildome žaidėjo report'ą. Anketoje nemeluoti ir viską pildyti tvarkingai. Anketos pavadinimas turi butu tik taip: Reportinu Žaidėjo nick. Anketa pildyti pagal šabloną. Įrodymai turi būti ne senesni kaip 24 val. Nuotraukoje ar demo turi matytis data. Pildyti tik su svaria priežastimi. ANKETOS ŠABLONAS Jūsų nick žaidime: Asmens Nick kuris manote, kad cheatina: Kuo žmogus nusižengė: Įrodymai:
 4. Artas_Neswarbu` i Priziuretojus.

  Zmogus serveryje toleruoja zmones jiems padeda, matau kad kai pakvieciau si zmogu jis labai uzsikabino ant musu projekto... AS UZ
 5. *Gox* Į Prižiūrėtojus.

  Sveikinu!!!!! Sveikas naujasis serverio prižiurėtojau!!!!! Nenuvilk mūsų. Susisiek su manim per skype: ignas.staknevicius
 6. 3XTR3M į prižiurėtojus

  Sėkmės kitą kartą .
 7. Piciotas Ciortas į prižiūrėtojus.

  Sveikas, kiek matau demo pats ižeidinėji žaidėja, plius jei tu galvoji kad jis wh tai būtu tiesiog nelogiška, kadangi jis girdejo kaip nubėgai, tiek yra common sence dalykas. O dėl anketos: ji man visai patiko žmogus esi ganetinai geras mėgstantis padėti, sėkmės. AŠ UŽ!!!!!
 8. Canadia į Prižiūrėtojus.

  Anketa šiek tiek skurdoka manau galėjei plačiau aprašyti skiltyse bet overall mldc. Mano manymu tu turi didelį pliusą patekti čia kadangi esi senas vilkas serveryje, pašaudantis, stiprių nervų žmogus manau gerai tiktum į šias pareigas. AŠ UŽ!!!
 9. *Gox* Į Prižiūrėtojus.

  Na tave zinau is kito zaidimo projekto ir gerai sueinu, esi motyvuotas, bei protingas jaunuolis. Beto tau labai patiko sis projektas kai ji parodziau. AŠ UŽ!
×