Jump to content

Sveiki atvyke į GRONKE.EU tinklapį

Jei dar nesate užsiregistravęs puiki proga tą padaryti.

Ieškome prižiūrėtojų jei tu atsakingas ir motyvuotas, stok į mūsų komandos gretas!

Mantas S.

Administratorius
 • Turinio skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  1

Mantas S. last won the day on August 16

Mantas S. had the most liked content!

Reputacija

5 Žiūrėsim ko būs vertas

3 sekėjų

Apie Mantas S.

 • Rank
  Pastovus
 • Gimtadienis 1999.03.04

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

113 profilio peržiūros
 1. Reportinu MykolasPro

  Žaidėjas užblokuotas. http://cs.gronke.eu/banai/ban_list.php?bid=21 Vienintelis jo šansas būti atblokuotam, įsigyti Unban paslauga, temą rakinu, dėkoju autoriui.
 2. Artas_Neswarbu` i Priziuretojus.

  Lauksiu projekto Discord kanale, dėl detalesnio pokalbio.
 3. Norėdami patekti į prižiūrėtojus, sukurkite naują temą pavadinimu „'Jūsų nick' į prižiūrėtojus“ bei pildykite žemiau esančią anketą Jūsų tikrasis vardas Jūsų nick žaidime Amžius Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit. STEAM or NONSTEAM Kiek laiko žaidžiate cs Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Ar galėsite per parą įtraukti į projektą 5-7 asmenis? Patirtis administruojant Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Reikalavimai Privaloma užpildyti visus pateiktus punktus. Būti ne jaunesniam kaip 16 metų amžiaus. (nieko nediskriminuojam, tačiau patys suprantat, jog sprendimus priimti gana sunku būnant jaunam). Anketos autoriaus komentarai savo anketoje pageidaujami mažiausiai ir nebus toleruojami. Privaloma būti aktyviam tiek svetainėje, tiek serveriuose. (mes viską matome ir fiksuojam, niekur nepabėgsit.) Pildant anketą nereklamuokite kitų projektų. Pildantysis privalo turėti švarią reputaciją (be jokių įspėjimų ar nusiskundimų). Atsakymus geriau būtų paryškinti. Neapsisprendusieji, pretenduojantys į kelis serverius ar net keletą projektų nepriimami. Komentuojantys forumo nariai negali parašyti tiesiog prieš arba už. Jums reikia argumentuoti savo pasirinkimą kodėl jūs už žaidėją arba prieš. Šios taisyklės pažeidimas bus laikomas kaip bereikšmis rašymas ir bus dedamas įspėjimas. *Jei jau anketą pildėte ir ji buvo atmesta, kitą šansą turite po 14 darbo dienų!
 4. Kas serveryje naujo? *Perdaryta žemėlapių sistema, kurį laiką serveryje bus tik de_dust2_2x2 žemėlapis, naujų žaidėjų pritraukimui palengvinti. *Nemokama VIP privilegija perdaryta tik STEAM žaidėjams. (paprastiems žaidėjams šios privilegijos nebebus taikomos). *VIP žaidėjams palengvintas raktų/dežių gavimas, pagal efektyvumą. *Atnaujinti ir aktyvuoti ,,atsitiktiniai" serverio garsai tokie kaip megakill, ultrakill ir kt. *Pridėta nauja komanda /me *Dabar prisijungus į serverį nebebus vien default langas, jame rasite informacijos, bei jis surinkinės žaidėjų prisijungimų informacija. *Pradėta kurti reklamų (random teksto į pokalbius) išmetimo / atvaizdavimo sistemėlė (šiandieną bus pabaigta). *Išimtas parašutas, panaikinta galimybė juo naudotis ir VIP nariams. *Panaikintos kaukuolės žaidėjui gavus šūvį į galvą, tai per daug blaškydavo. *Išimtos juostos kurios sekdavo granatas. *Optimizuotas serveris, sumažinta lagg tikimybė. Šiam kartui tiek, jeigu turite klausimų kreipkitės skiltyje ,,Klausimai administratoriams" arba el. paštu pagalba@gronke.eu Taip pat laukiame jūsų idėjų bei pasiūlymų ,,Pasiūlymai ir Klaidos" skiltyje. *(hint) greitu metu, ieškosime komandos narių!
 5. // Logotipai http://forum.gronke.eu/uploads/logo/gronke.png // Banneriai http://forum.gronke.eu/uploads/banner/768x90v1.png http://forum.gronke.eu/uploads/banner/768x90v2.png http://forum.gronke.eu/uploads/banner/720x90.png http://forum.gronke.eu/uploads/banner/468x60.png http://forum.gronke.eu/uploads/banner/300x250.png // Avatarai http://forum.gronke.eu/uploads/avatar/150x150.png
 6. Serverio IP adresas: cs.gronke.eu

 7. Jūsų klausimas?: Jūsų nick(vartotojo vardas) serveryje?: *nepamirškime jog administracija atsako į jūsų klausimus per 24 valandas. *į asmeninius klausymus neatsakome. *papildomą pagalbą galite gauti el. paštu: pagalba@gronke.eu
×