Jump to content

Sveiki atvyke į GRONKE.EU tinklapį

Jei dar nesate užsiregistravęs puiki proga tą padaryti.

Ieškome prižiūrėtojų jei tu atsakingas ir motyvuotas, stok į mūsų komandos gretas!

lyderių lentelė


Popular Content

Showing most liked content since 2018.08.13 visose srityse

 1. 2 points
  Na tave zinau is kito zaidimo projekto ir gerai sueinu, esi motyvuotas, bei protingas jaunuolis. Beto tau labai patiko sis projektas kai ji parodziau. AŠ UŽ!
 2. 1 point
  Žaidėjas užblokuotas. http://cs.gronke.eu/banai/ban_list.php?bid=21 Vienintelis jo šansas būti atblokuotam, įsigyti Unban paslauga, temą rakinu, dėkoju autoriui.
 3. 1 point
  REPORT ANKETA/ŠABLONAS Pagal šią anketą pildome žaidėjo report'ą. Anketoje nemeluoti ir viską pildyti tvarkingai. Anketos pavadinimas turi butu tik taip: Reportinu Žaidėjo nick. Anketa pildyti pagal šabloną. Įrodymai turi būti ne senesni kaip 24 val. Nuotraukoje ar demo turi matytis data. Pildyti tik su svaria priežastimi. ANKETOS ŠABLONAS Jūsų nick žaidime: Asmens Nick kuris manote, kad cheatina: Kuo žmogus nusižengė: Įrodymai:
 4. 1 point
  Zmogus serveryje toleruoja zmones jiems padeda, matau kad kai pakvieciau si zmogu jis labai uzsikabino ant musu projekto... AS UZ
 5. 1 point
 6. 1 point
  📣VISI JUNGIAMĖS Į SERVERIUKĄ🕪
 7. 1 point
  Sveikinu!!!!! Sveikas naujasis serverio prižiurėtojau!!!!! Nenuvilk mūsų. Susisiek su manim per skype: ignas.staknevicius
 8. 1 point
  Sėkmės kitą kartą .
 9. 1 point
  Sveikas, kiek matau demo pats ižeidinėji žaidėja, plius jei tu galvoji kad jis wh tai būtu tiesiog nelogiška, kadangi jis girdejo kaip nubėgai, tiek yra common sence dalykas. O dėl anketos: ji man visai patiko žmogus esi ganetinai geras mėgstantis padėti, sėkmės. AŠ UŽ!!!!!
×