Jump to content

Sveiki atvyke į GRONKE.EU tinklapį

Jei dar nesate užsiregistravęs puiki proga tą padaryti.

Ieškome prižiūrėtojų jei tu atsakingas ir motyvuotas, stok į mūsų komandos gretas!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Yesterday
 3. Last week
 4. Reportinu MykolasPro

  Žaidėjas užblokuotas. http://cs.gronke.eu/banai/ban_list.php?bid=21 Vienintelis jo šansas būti atblokuotam, įsigyti Unban paslauga, temą rakinu, dėkoju autoriui.
 5. Jūsų nick žaidime: Гремлин Asmens Nick kuris manote, kad cheatina: MykolasPro Kuo žmogus nusižengė: Naudoja tikrai kazkokias programas, silent aim ar kita brieda Įrodymai: DEMO trumpas, bet akivaizdziai matos kad kazkas yra naudojama https://www100.zippyshare.com/v/4PJRQnx7/file.html
 6. REPORT ANKETA/ŠABLONAS Pagal šią anketą pildome žaidėjo report'ą. Anketoje nemeluoti ir viską pildyti tvarkingai. Anketos pavadinimas turi butu tik taip: Reportinu Žaidėjo nick. Anketa pildyti pagal šabloną. Įrodymai turi būti ne senesni kaip 24 val. Nuotraukoje ar demo turi matytis data. Pildyti tik su svaria priežastimi. ANKETOS ŠABLONAS Jūsų nick žaidime: Asmens Nick kuris manote, kad cheatina: Kuo žmogus nusižengė: Įrodymai:
 7. Artas_Neswarbu` i Priziuretojus.

  Lauksiu projekto Discord kanale, dėl detalesnio pokalbio.
 8. Artas_Neswarbu` i Priziuretojus.

  Zmogus serveryje toleruoja zmones jiems padeda, matau kad kai pakvieciau si zmogu jis labai uzsikabino ant musu projekto... AS UZ
 9. Norėdami patekti į prižiūrėtojus, sukurkite naują temą pavadinimu „'Jūsų nick' į prižiūrėtojus“ bei pildykite žemiau esančią anketą Jūsų tikrasis vardas Artas. Jūsų nick žaidime Artas_Neswarbu` Amžius 19 metu. Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit. Skype : Artasb99 Discord : - Facebook: - STEAM or NONSTEAM ( Pabraukta ) Kiek laiko žaidžiate cs apie 4metus, su petraukomis, nes visgi reikia paiilseti, nuo kompiuterio. Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Istiesu prie kompiuterio praleidziu labai ilga laikotarpi, tad manau 7valandas ( Bei bunant afk is ju apie 20min ). Ar galėsite per parą įtraukti į projektą 5-7 asmenis? Cia savaime suprantama, kaip as juos suduominsiu, manau 7ne, bet 3 ar 2 tai tikrai galesiu. Patirtis administruojant Buves cepk.** ADMINSITRATORIUS - PRIZIURETOJAS. Turejas 2 projektus. Kurie issilaike apie 4men Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas Privalo priziureti serveri nuo nepagrisusiu kenkeju. Privalo suteikti pagalba. Turi buti komunikabilus, kad suteiktu reikiama pagalba Privalo saugoti serveri nuo cyteriu. Privalo priziureti serverio turta ( t.y bugerius, taskus ir kt ). Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Geresne pagalba serverio zaidejams. Komunikabilumo turinti asmeni. Pati save juokiuos ). Pilna apsauga prie serverio ( Nuo kenkeju ). Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Tad prieikime prie charakterio, charakteris - Komunikabilumas, Reakcija, Greitis. Istiesu tad prieikime prie normalaus atsakymo, tai esu komunikabilus zmogus, turintis daug reakcijos, ir greicio rasyboje, megstu prikolinti, kartais net ir pasikeikti. Kodel, turite pasirinkti mane?, Tai todel jog esu zmogus linkes bendrauti su kitais, suteikti pagalba kitiems, ir daug kitu linkusiu savybiu prie pagalbos. Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Jau apie 2savaites.
 10. 📣:xVISI JUNGIAMĖS Į SERVERIUKĄ🕪:x

 11. *Gox* Į Prižiūrėtojus.

  Sveikinu!!!!! Sveikas naujasis serverio prižiurėtojau!!!!! Nenuvilk mūsų. Susisiek su manim per skype: ignas.staknevicius
 12. 3XTR3M į prižiurėtojus

  Sėkmės kitą kartą .
 13. Earlier
 14. Aš nei nesakiau kad jis wh tuo labiau negalvojau, kaip aš galiu žmogu vadint wh, kuris vos pataiko į stovintį taikinį, bei prižiurėtojus renki ne tu ir nesvarbu kad aš pats įžeidinėjau, jis nori būt prižiurėtoju jis ir turi iki to laiko elgtis adekvačiai, jei taip nėra, reiškias žmogus yra silpnų nervų ir jį labai lengva sunervint
 15. Piciotas Ciortas į prižiūrėtojus.

  Sveikas, kiek matau demo pats ižeidinėji žaidėja, plius jei tu galvoji kad jis wh tai būtu tiesiog nelogiška, kadangi jis girdejo kaip nubėgai, tiek yra common sence dalykas. O dėl anketos: ji man visai patiko žmogus esi ganetinai geras mėgstantis padėti, sėkmės. AŠ UŽ!!!!!
 16. Piciotas Ciortas į prižiūrėtojus.

  Gerbemas prižiūrėtojas Malborke mane patikrins, pažiūrės wg zujkel nesinervuok viskas gerai.
 17. Jūsų tikrasis vardas Martynas Jūsų nick žaidime 3xtr3m Amžius 15 (manau mažas skirtumas ar 15 ar 16, išimti galima padaryt manau) Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit. skype - martisdeaglaz STEAM or NONSTEAM Steam Kiek laiko žaidžiate cs - 5 metus 4 mėnesius ir 9 dienas. Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Ilgai, esu aktyvus žmogus, praleidžiu žaidimams 4-5 h į dieną. Patirtis administruojant Nėra maža patirtis išmanau administratoriaus komandas (amxmodmenu, amx_gag. amx_ban amx_map, amx_unban, amx_ungag, amx_ss) jei ko nepaminėjau tai užmiršau tiesiog. Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas - Prižiurėtojas turi prižiurėti serveri, bausti žmones kurie verti bausmės, neklauso čytina įžeidinėja bei daro tai ko ne derėtu daryt. Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Žaidėju, mažiau čyteriu, įdėju nuo kurių serveris toliau tobulės, ir sieks aukštumų. Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Na esu aktyvus, draugiškas, bendraujantis kai reikia galiu būti labai griežtas bei piktas. Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Jei sudėjus kai atsidarė serveris ir nuo dabar tai apie 2 savaites su nauju nicku tik 1 diena, esu ankščiau buvęs prižiurėtoju bet sekėsi labai blogai, bandysiu pasitaisyt jei tik šansas bus suteiktas. (Anketa skurdi galėjau tikrai geriau, bet niekas nešovė į galvą, gal reikėjo daugiau pagalvot, bet šį kart tiek bus)
 18. Canadia į Prižiūrėtojus.

  Už, ramus serveryje padedantis bei geras šaulys.
 19. *Gox* Į Prižiūrėtojus.

  Už serveryje esu naujokas, bet tu man iškart patikai, neįžeidinėji nesikeiki ir esi ramus serveryje.
 20. Canadia į Prižiūrėtojus.

  Anketa šiek tiek skurdoka manau galėjei plačiau aprašyti skiltyse bet overall mldc. Mano manymu tu turi didelį pliusą patekti čia kadangi esi senas vilkas serveryje, pašaudantis, stiprių nervų žmogus manau gerai tiktum į šias pareigas. AŠ UŽ!!!
 21. Prieš! įrodymai dėl ko prieš - https://www30.zippyshare.com/v/rlPeBMAk/file.html Vyr.prižiurėtojai ar savininkas pažiurėkit demo prieš imdami į prižiurėtojus, nemanau kad toks žmogus turėtu būt prižiurėtoju. (Žiurėti iki galo! demo trumpas)
 22. *Gox* Į Prižiūrėtojus.

  Na tave zinau is kito zaidimo projekto ir gerai sueinu, esi motyvuotas, bei protingas jaunuolis. Beto tau labai patiko sis projektas kai ji parodziau. AŠ UŽ!
 23. *Gox* Į Prižiūrėtojus.

  Mldc seniukai, kad pildai! Tikrai matau tave serveryje. Sėkmės.
 24. Canadia į Prižiūrėtojus.

  Na Ką Dovydai malonu sekmės tau
 25. Jūsų tikrasis vardas Edvinas : EdvinasJūsų nick žaidime: Piciotas Ciortas Amžius: 17 Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit: Discord ID - Edvūzas`#0307 STEAM or NONSTEAM Kolkas NONSTEAM. Bet už pora savaičių turėsiu steamą. Kiek laiko žaidžiate cs: Žaidžiu pačiame gronke projekte į dieną po 3-5h. Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Tiek kiek reiks tiek praleisiu. Galiu liuosiai 5 valandas. Nes namuose užsiėmimų neturiu, tai praleidžiu laiką prie kompiurerio. Kilus reikalui galiu ir daug ilgiau. Patirtis administruojant Esu keliuose serveriuose buvęs serverio moderatoriumi, žinau bei moku visas komandas. Puikiai išmanau tokias pareigas. Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas Na visų pirma prižiūrėtojas turi būti pasitikintis savimi bei gerai išmanantis savo darbą. Prižiūrėtojas turi prižiūrėti projektą nuo kenkėjų/čyterių/žmonių kurie nori pakenkti. Turi juos baninti, ar kitaip tramdyti. Turi mokėti visas komandas, būti pasiruošęs, ir turi būti susipažinęs su tokiu darbu. Turi būti žinantis kad tai skirs didelę dalį jo dienos laiko, tad tiems kurie laiko neturi vertėtų nepildyti. Turi būti subrendęs, ne vaikas turiu omenyje. Sakau kad turi būti subrendęs todėl, kad nedeliotų free banų ir nedarytų panašių nesąmonių. Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Įnešiu savo sąžiningumą bei patirtį, savo griežtumą bei susikoncentravimą į vieną darbą. Įnešiu kiekvienos dienos užtikrintą darbą, nes kadangi esu labai aktyvus ir prižiūrėsiu serverį, tad prižiūrėsiu jį labai užtikrintai, bei bausiu už bet kokį nusižengimą, na aišku proto ribose. Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Klausiate kodėl būtent mane? Atsakymas toks pats paprastas kaip ir klausimas. Ogi todėl nes esu subrendęs savimi pasitikintis daug patirties turintis bei motyvacijos žmogus. Esu komunikabilus ir į nieką nežiūrių pro pirštus, žinau savo vietą, esu protingas. Nemėgstu meluoti, bei kenkti kitiems. Labiau patinka daryti tvarką, bei prižiūrėti serverio žaidėjus, manau būčiau geras bei griežtas prižiūrėtojas. Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Jau apie 2-3 savaites. Sėkmės kitiems - Pagarbiai PICIOTAS.
 26. Jūsų tikrasis vardas - Deividas Jūsų nick žaidime 'Gox* Amžius - 16 Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką kSTAM or NONSTEAM - Aš esu Steamas. Kiek laiko žaidžiate cs : Cs patį žaidžiu 2-3 metus. Nebūdavo labai noro jo žaisti bet jūsu prižiurėtojas Malborke pasikvietė mane kartu pažaisti su juo ir mane šis serveris kaip sakant labai užkabino na taip ir pradėjau vėl žaisti counter strike serverį. Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Na dabar į dieną skiriu tik 1-2h bet jeigu būčiau prižiurėtojas tai tikrai mane motyvuotu tai praleisčiau daug daugiau 3-4h Patirtis administruojant : na esu tikrai turintis žmogus patirties administracijoje na net nesakysiu iš kur nes tai skaitysis kaip reklama bet tikrai esu daug kur turėjas visokių prižiurėtojų ar adminų tai reiškia kad tikrai turiu patirties. Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas Na prižiūrėtojas turi būti labai atsakingas labai pozityvus žmogus pasitikintis save nepasimetantis, atlaikantis visus spaudimus ir t.t pagal mane prižiūrėtojas turi būti baisiai aktyvus nes jis vien iš žodžio ,Prižiūrėtojas' reiškia kad pastoviai turi prižiūrėti serverį ir kas jame dedasi! Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Na manau tikrai serveryje sugalvosiu kažką naujo surengsiu visokius komandinius turnyrus ar kažką panašaus na dar įdėjų tikrai pagalvosiu tai ties šituo dar nieko neprižadu Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Nes esu draugiškas žmogus turiu draugų komandoje tikrai turiu patirties administravime ir esu žmogus kuris turi tikrai kantrybės kurios manau šiek tiek reikia. Esu aktyvus galintis praleisti serveryje daug laiko nesu dabar sportuojantis nes turiu trauma tai esu kaip ir laisvas žmogus. Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? dar tik 2-3 sav. bet tai tik pradžia GOKAS!
 27. Jūsų tikrasis vardas Dovydas Jūsų nick žaidime Canadia Amžius 16 metų. Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit. Discord - Dovis#7956 Skype parašysių į AŽ. STEAM or NONSTEAM NONSTEAM kolkas. Kiek laiko žaidžiate cs 4 - 5 metai bus. Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Valanda tai tikrai, bet galiu ir ilgiau. Patirtis administruojant Kolkas neturiu. bet komandas žinau beveik visas AMX Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas Tvarkyti visas problemas be pykčio. Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Gal šiek tiek įdėjų, o gal net ir kažko kito. Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Esu atsakingas pareigose bei serveryje, sugebantis susitvarkyti su bet kokia problema, stengiantis viskas be pykčių išspręsti. Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Jau 2 savaitės.
 28. Norėdami patekti į prižiūrėtojus, sukurkite naują temą pavadinimu „'Jūsų nick' į prižiūrėtojus“ bei pildykite žemiau esančią anketą Jūsų tikrasis vardas Jūsų nick žaidime Amžius Skype ID, Discord, arba facebook, nepamirškite paminėti ką parašysit. STEAM or NONSTEAM Kiek laiko žaidžiate cs Kiek galite skirti laiko per parą administruoti serverį? Ar galėsite per parą įtraukti į projektą 5-7 asmenis? Patirtis administruojant Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas Ką naujo įnešite būtent savo prisijungimu prie komandos narių? Kodėl būtent Jus turėtume priimti į mūsų komandą Taip pat pateikite kelias savo charakterio savybes (atsakymas privalo būti argumentuotas keliais sakiniais) Kiek laiko žaidžiate gronke.eu serveryje? Reikalavimai Privaloma užpildyti visus pateiktus punktus. Būti ne jaunesniam kaip 16 metų amžiaus. (nieko nediskriminuojam, tačiau patys suprantat, jog sprendimus priimti gana sunku būnant jaunam). Anketos autoriaus komentarai savo anketoje pageidaujami mažiausiai ir nebus toleruojami. Privaloma būti aktyviam tiek svetainėje, tiek serveriuose. (mes viską matome ir fiksuojam, niekur nepabėgsit.) Pildant anketą nereklamuokite kitų projektų. Pildantysis privalo turėti švarią reputaciją (be jokių įspėjimų ar nusiskundimų). Atsakymus geriau būtų paryškinti. Neapsisprendusieji, pretenduojantys į kelis serverius ar net keletą projektų nepriimami. Komentuojantys forumo nariai negali parašyti tiesiog prieš arba už. Jums reikia argumentuoti savo pasirinkimą kodėl jūs už žaidėją arba prieš. Šios taisyklės pažeidimas bus laikomas kaip bereikšmis rašymas ir bus dedamas įspėjimas. *Jei jau anketą pildėte ir ji buvo atmesta, kitą šansą turite po 14 darbo dienų!
 1. Įkelti daugiau veiklos
×